Traktor

Shitet nga: Enis 06 Nën 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Masey Ferguson
Modeli: 590
Shiten traktor Masy ferguson 590 4x4 ne gjendje te rregullt si dhe traktori 560
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim