Blej Traktor 539 ose 533

0 EUR

Blihet nga: bekim haliti 09 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
mundesisht te jet i rujtun dhe te jet qmimi i arsyeshem pres shites te jet serioz apo te ma dergoj foton ne fb bekim haliti prishtin
bekim haliti
044891340
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione