Publikuar: Mar 01 2022 12:48

Traktor Deutz D5006

Publikuar: Mar 01 12:48
Shikime: 1
Shitet traktori Deutz Fahr D5006 ne gjendje perfekte traktori ka 50 PS dhe edhe shum praktik per pun per me shum na informoni
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione