Publikuar: Sht 24 2021 09:07

Traktor

EUR

Publikuar: Sht 24 09:07
Shikime: 4
Shitet traktori torped 3 klipesh motori i punon shum mire, por ka nevoj per investim ne frena dhe nuk posedon angllaser (motorrine) per me shume kontaktoni me nr tel.044-838-485 ose whatsapp 045-422-096 qmimi i diskitueshem
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione