Deutz pjese te miniaqit viti 96 Agrotron

0 EUR

Shitet nga: Luan 24 Gush 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Deutz Fahr
Modeli
Agrotron
Deutz Pjese te miniaqit dhe te trapit te pare me shpejtsi jo automatik viti 96 Agrotron

Pjeset e miniaqit dhe te trapit te pare mund te perdoren per modelat e traktorava sic shihet ne foto
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione