Publikuar: Shk 07 2019 05:14

Shiten disa makina Bujqsore. Qmimi sipas marrveshj

Publikuar: Shk 07 05:14
Shikime: 78
Shes 3Grabuja 2per Mbledhje te sanese 1per Rrotullim te sanes 1Maqin te sillazhit 1Kos me saqa 1 Defirencjall 1Mulli per blurje te drithit. Te gjitha jon ne gjendje te mir pune dhe shum te rregullt.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione