Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 25 2022 11:02

Traktor DEUTZ - FAHR AGROTRON 4.85 AP -96 4X4

Publikuar: Pri 25 11:02
Shikime: 1
Marke : DEUTZ - FAHR
Model : AGROTRON 4.85 AP
Viti i prodhimit : 04.06.1996
Ore Pune : 8358
Motori : 4 Cilinder TURBO
Ftohja : Me Uje
Performanca : 60 Kw 81 Ps
Transmisioni : Gjys Shpejtesie
Kabina : E Mbyllur me Nxemje & Radio dhe KLIME
Dimensioni i gomave të përparme : 340 / 85 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 420 / 85 R 34

ORARI I THIRRJEVE : 08:00 - 19:00


www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Përshkrimi i linkut

N.P.T NOLI

www.npt-noli.com 
www.facebook.com/npt.noli 
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione