Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 28 2023 05:56

FIAT 640 DT ME FREZE - SUPER PERFEKT 📣 OFERTE 📣 OFERTE 📣

EUR

Publikuar: Pri 28 05:56
Shikime: 4
FIAT 640 DT ME FREZE - SUPER PERFEKT
📣 OFERTE 📣 OFERTE 📣 OFERTE

.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

➡️ 65 KF - 4X4
➡ SAPO KA HYRE
➡️ GJENDJE PERFEKTE
➡️ TIMON HIDRAULIK
➡️ SUPER EKONOMIK
➡️ SHUME I MANOVRUESHEM
➡️ SHUME I MIRMBAJTUR
➡️ DOKUMENTA TE RREGULLTA
➡️ GJENDJE PERFEKTE
➡️ OKAZION
➡️ OFERTE
➡️ MUNDESI NDRRIMI
➡️ MUNDESI KREDITIMI
➡️ TRANSPORT I SIGURUAR
➡️ TRAKTOR I GARANTUAR
✏️ PER INFO SHKRUAJ NE WHATSAPP
☎ ️ 00355683670118
➡ PER ME SHUME VIZITONI FAQEN E INTERNETIT
➡ www.mabalbania.com
➡ VIZITONI NE FB Mabalbania
➡ VIZITONI NE FB Milloshi Corporation
➡ VIZITONI NE INSTAGRAM
#mabalbania
#traktorabujqesor #thebest #korca #fier #lushnje #sarande #vlore #kavaje #durres #tirana #kruja #lezha #shkoder #kosove
#tractor #tractors #tractorlife #shqiperiapunontoken #azhbr
#farmlive #farmlife #johndeere
#fendt #fendtvario #lamborghini #landini #fiatagri #fiatagripower #albania
ADRESA:
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE,KM.4
PRANE EKSPOZITES MESHKURTI
2019 XHAFZOTAJ - DURRES

Kemi pjese kembimi per traktora te ndryeshem Perendimore si:
Aebi, Agrifull, agiful, agrefull, agerful, agri, aros,arbos, BARBIERI, BCS, BSC, BBS, BEDOGNI, BENASI, BENASSI, BENFRA, CATERPILAR, JCB, BJC, TKL, JBC, BERTOLINI, YABE, EMAK, NIBI, NIBBI, BMW, AUDI, MERCEDES BENZ, BENS, BENS, MERCEDEZ, BRUMITAL, CAMISA, CARON, CARRARO, CARARO, KARARO, KARRARO, ANTONIO CARRARO, CASE, INTERNATIONAL, CASORZO, CLAAS, CLAS, CLASS, KLAS, KLAAS, DEUTZ, DOJC, DOJQ, DOUTZ, DEUTS, DIESSE, DISALCAR, EUROGARDEN, ERREPI, KUBOTA, ISEKI, EUROSYSTEMS, FENDT, FERRARI, FERARI, FIAT, OM, FIATAGRI, FJAT, FJATAGRI, IVECO, FIATALLIS, FORT, FOTON, MATRAS, GOLDONI, HURLIMANN, HURLIMAN, IMER, ITMA, JOHN DEERE, JON DER, JON DERE, LAMBORGHINI, LAMBO, LAMBORGINI, LAMBORGJINI, LAMBOGJINI, LANDINI LONDINI, LANDI, LAVERDA, MAB, MASSEY FERGUSON, MASEI, MASEY, MASEJA, FERGUSON, MIRA, NIBBI, PASQUALI, PGS, GRILLO, RANDI, RAPID, GOLF, A3, A2, Q1, Q2 ,Q3, Q4, Q5, Q6, Q7, Q8, Q9, A4, A5, A6, A7, A8, C CLAS, C KLAS, RENAULT, SAME, SEP, STEYR, UNIVERSAL , UTB, URSUS, VALPADANA, VALTRA, ZETOR, ETJ ETJ


Përshkrimi i linkut

MaBAlbania

M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore  te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem  te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore  te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem  te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
00355683670118

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione