FIATAGRI 100-90 ME FURKE - SAPO KA HYRE - PERFEKT- OFERTE

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MaBAlbania 08 Dhj 17:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lipjan
Prodhuesi
Fiat
FIATAGRI 100-90 ME FURKE - SAPO KA HYRE - PERFEKT-
OFERTE 📣 OFERTE 📣 OFERTE
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
➡️ 100 KF
➡ 4X4
➡️ 4 GOMA TE REJA
➡️ ME FURKE
➡️ LEVA ANASH
➡️ MODEL I RI
➡️ GABINE HERMETIKE
➡️ DOKUMENTA TE RREGULLTA
➡️ GJENDJE PERFEKTE
➡️ OKAZION
➡️ OFERTE
➡️ MUNDESI NDRRIMI
➡️ MUNDESI KREDITIMI
➡️ TRANSPORT I SIGURUAR
➡️ TRAKTOR I GARANTUAR
✏️ PER INFO SHKRUAJ NE WHATSAPP
✏️ 00355683670118
➡ PER ME SHUME VIZITONI FAQEN E INTERNETIT
➡ www.mabalbania.com
➡ VIZITONI NE FB Mabalbania
➡ VIZITONI NE FB Milloshi Corporation
➡ VIZITONI NE INSTAGRAM #mabalbania

ADRESA:
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE,KM.4
PRANE EKSPOZITES MESHKURTI
2019 XHAFZOTAJ - DURRES

Kemi pjese kembimi per traktora te ndryeshem Perendimore si:
Aebi, Agrifull, agiful, agrefull, agerful, agri, aros,arbos, BARBIERI, BCS, BSC, BBS, BEDOGNI, BENASI, BENASSI, BENFRA, CATERPILAR, JCB, BJC, TKL, JBC, BERTOLINI, YABE, EMAK, NIBI, NIBBI, BMW, AUDI, MERCEDES BENZ, BENS, BENS, MERCEDEZ, BRUMITAL, CAMISA, CARON, CARRARO, CARARO, KARARO, KARRARO, ANTONIO CARRARO, CASE, INTERNATIONAL, CASORZO, CLAAS, CLAS, CLASS, KLAS, KLAAS, DEUTZ, DOJC, DOJQ, DOUTZ, DEUTS, DIESSE, DISALCAR, EUROGARDEN, ERREPI, KUBOTA, ISEKI, EUROSYSTEMS, FENDT, FERRARI, FERARI, FIAT, OM, FIATAGRI, FJAT, FJATAGRI, IVECO, FIATALLIS, FORT, FOTON, MATRAS, GOLDONI, HURLIMANN, HURLIMAN, IMER, ITMA, JOHN DEERE, JON DER, JON DERE, LAMBORGHINI, LAMBO, LAMBORGINI, LAMBORGJINI, LAMBOGJINI, LANDINI LONDINI, LANDI, LAVERDA, MAB, MASSEY FERGUSON, MASEI, MASEY, MASEJA, FERGUSON, MIRA, NIBBI, PASQUALI, PGS, GRILLO, RANDI, RAPID, GOLF, A3, A2, Q1, Q2 ,Q3, Q4, Q5, Q6, Q7, Q8, Q9, A4, A5, A6, A7, A8, C CLAS, C KLAS, RENAULT, SAME, SEP, STEYR, UNIVERSAL , UTB, URSUS, VALPADANA, VALTRA, ZETOR, ETJ ETJ

MaBAlbania
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
00355683670118
Leaflet
MaBAlbania
OFERTE OFERTE OFERTE SAME MINITAURO 60      4 999 EUR
GALLIGNANI 6100 SAPO KA HYRE GJENDJE PERFEKTE   1 EUR
POMPE HIDRAULIKE JOHN DEERE 1950 -1640 -2040 -2140 355 EUR
OFERTE OFERTE OFERTE FIATAGRI 55-56        6 999 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione