FIATAGRI 70-66 - PERFEKT - SAPO KA HYRE

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MaBAlbania 17 Nën 15:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lipjan
Prodhuesi
Fiat
FIATAGRI 70-66 - PERFEKT - SAPO KA HYRE
.
OFERTE 📣 OFERTE 📣 OFERTE

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

➡️ 70 KF

➡ 4X4

➡️ 4 GOMA TE REJA

➡️ TIMON HIDRAULIK

➡️ PEMTARI

➡️ VRESHTARI

➡️ SHUME I MIRMBAJTUR

➡️ DOKUMENTA TE RREGULLTA

➡️ GJENDJE PERFEKTE

➡️ OKAZION

➡️ OFERTE

➡️ MUNDESI NDRRIMI

➡️ MUNDESI KREDITIMI

➡️ TRANSPORT I SIGURUAR

➡️ TRAKTOR I GARANTUAR

✏️ PER INFO SHKRUAJ NE WHATSAPP

☎ ️ 00355683670118

➡ PER ME SHUME VIZITONI FAQEN E INTERNETIT

➡ www.mabalbania.com

➡ VIZITONI NE FB Mabalbania

➡ VIZITONI NE FB Milloshi Corporation

➡ VIZITONI NE INSTAGRAM #mabalbania

#traktorabujqesor #thebest #korca #fier #lushnje #sarande #vlore #kavaje #durres #tirana #kruja #lezha #shkoder #kosove

PER CDO INFO DERGO FOTO NE WHATSAPP
- 00355683670118


ADRESA:
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE,KM.4
PRANE EKSPOZITES MESHKURTI
2019 XHAFZOTAJ - DURRES

Kemi pjese kembimi per traktora te ndryeshem Perendimore si:
Aebi, Agrifull, agiful, agrefull, agerful, agri, aros,arbos, BARBIERI, BCS, BSC, BBS, BEDOGNI, BENASI, BENASSI, BENFRA, CATERPILAR, JCB, BJC, TKL, JBC, BERTOLINI, YABE, EMAK, NIBI, NIBBI, BMW, AUDI, MERCEDES BENZ, BENS, BENS, MERCEDEZ, BRUMITAL, CAMISA, CARON, CARRARO, CARARO, KARARO, KARRARO, ANTONIO CARRARO, CASE, INTERNATIONAL, CASORZO, CLAAS, CLAS, CLASS, KLAS, KLAAS, DEUTZ, DOJC, DOJQ, DOUTZ, DEUTS, DIESSE, DISALCAR, EUROGARDEN, ERREPI, KUBOTA, ISEKI, EUROSYSTEMS, FENDT, FERRARI, FERARI, FIAT, OM, FIATAGRI, FJAT, FJATAGRI, IVECO, FIATALLIS, FORT, FOTON, MATRAS, GOLDONI, HURLIMANN, HURLIMAN, IMER, ITMA, JOHN DEERE, JON DER, JON DERE, LAMBORGHINI, LAMBO, LAMBORGINI, LAMBORGJINI, LAMBOGJINI, LANDINI LONDINI, LANDI, LAVERDA, MAB, MASSEY FERGUSON, MASEI, MASEY, MASEJA, FERGUSON, MIRA, NIBBI, PASQUALI, PGS, GRILLO, RANDI, RAPID, GOLF, A3, A2, Q1, Q2 ,Q3, Q4, Q5, Q6, Q7, Q8, Q9, A4, A5, A6, A7, A8, C CLAS, C KLAS, RENAULT, SAME, SEP, STEYR, UNIVERSAL , UTB, URSUS, VALPADANA, VALTRA, ZETOR, ETJ ETJ


MaBAlbania
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
00355683670118
Leaflet
MaBAlbania
TRAKTOR FORD 4000 PER PJESE CDO GJE OK      1 EUR
MOTORR KUBOTA V1505 - PER PJESE - 4 PISTONA   1 EUR
SEDILE ME AJER E RE COBO ORIGINAL MADE IN ITALY  580 EUR
OFERTA KA MBARUAR - PASQUALI 997 2 999 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione