Shitet traktor Fiat 1300s DT

0 EUR

Shitet nga: Lumni Thaqi 14 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Prodhuesi
Fiat
Shitet traktori fiat 1300s DT i por sa ardhur nga Italia. Është në gjendje të rregullt,i bërë generall me pjesë të ardhura nga Italia dhe ka 4:30 orë punë. Viti i prodhimit 1978. Fiati ka 110,4 kw ose 150Ps. Njekohësisht mund tju sjellim edhe lloje të tjera të traktorave nga Italia me porosi. Mund të na kontaktoni nê Viber: +38344340587
Lumni Thaqi
044340587
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione