FIAT 550

0 EUR

Shitet nga: Hamdi 06 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Prodhuesi
Fiat
Modeli
550
Traktor FIAT 550 ne gje dje te mire te punes i paisur me Korp te Dheut dhe te Plehut.
Qmimi sipas marrveshjes
Hamdi. Nr: 044126563
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione