Shes traktorin 539

0 EUR

Shitet nga: Vehbi 26 Sht 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
Shes traktorin 539 ne giendje shum e mir me kombresor me goma 12 te mira motorri 1 vjet garancjon nuk ka as bllok te kersit as kurgjo per ma shum ne 044 443 588 si dhe ni viber ne +38649 816 891
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione