Publikuar: Korr 26 2022 09:51

Traktor IMT 539 V.P 2000 me 1200 ore pune

Publikuar: Korr 26 09:51
Shikime: 385
Shitet IMT 539
V.Prodhimit 2000 me
1200 ore te garantuara , Ne super gjendje .
Filterat Ulja e menjaqit dhe motorit e ndruar para 50 oreve
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione