Publikuar: Pri 14 2016 07:58

Mercedes 250 (11.muj.rks) ndrrim

Publikuar: Pri 14 07:58
Shikime: 27
Shes mercedesin 250 esht ngjendje te mir mercedesi asht ngjendje teper tmir muni me ardh dhe me kqyr , ka 11 muj regjistrim rks ka ngjyr te mir esht i rujtun si brenda ashtu edhe jasht motorri 2.5 Disel Ka fellne te aluminit 15 shum te mira me goma tmira tip top Baj ndrrim me ndonje Traktor- imt 539,40.42 dhe Komb- mercedes ,fave wolsvagen etj Nr. tel 044202530
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione