Publikuar: Pri 22 2022 08:21

Blej Traktora dhe mjete bujqsore per ma shum dergomi viber.

Publikuar: Pri 22 08:21
Shikime: 114
Blej te gjitha llojet e traktorav me prekolica me pllugj vllaqa taniraq . Dhe traktora 4×4.
Imt 533
Imt 539
Imt 542
Imt 549
Rakovica 65
John dere + 4×4.
Forda + 4×4 .
Same + 4×4 .
Fenda + 4×4.
Masey fergusan + 4×4.

E shum lloje tjera per ma shum dergomi foto ne viber +38344533180 ose msn.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione