Publikuar: Korr 06 2022 12:54

John deere 2450 4x2 i sapo ardhur

Publikuar: Korr 06 12:54
Shikime: 1033
Në gjendje shum të mirë pune për vitet që ka
Marke : JOHN DEERE
Model : 2450
Or pune : 6500
Viti : 01.05.1987
Motori : 4 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 51.5Kw 70Ps
Transmisioni : Gjys Shpjetesie ( POWER SYNCHRON )
Kabina : e mbyllur
Traktori ka punuar 15 vitet e fundit vetëm me spërkatse

JU Lutem Mos Thirrni dhe mos shkruani ne Viber


ORARI I THIRRJEVE : 08:00 - 22:00
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione