Traktor HURLIMANN H-468 DT -91 4X4 I SHITUR

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: N.P.T NOLI 29 Sht 20:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
N.P.T NOLI
Traktor STEYR 8075 -87 4X4 U SHITT!! 0 EUR
Traktor HURLIMANN XB-6135 DT -96 4X4 I SHTUR 0 EUR
www.npt-noli.com 0 EUR
Plug me 2 UMI RROTULLUES MEKANIK HOWARD BR66S I SHITUR 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Rahovec
Modeli
Hurliman
Marke : HURLIMANN
Model : H-468 DT PRESTIGE
Viti : 01.04.1991
Orë pune : 5865
Motori : 4 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 52 Kw 70 Ps
Transmisioni : Drivepower (Gjys shpejtesie)
Kabina : E Mbyllur me Nxemje dhe radio
Dimensioni i gomave të përparme : 380 / 70 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 16.9 R 30

I SHITUR


ORARI I THIRRJEVE : 08:00-22:00

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
N.P.T NOLI
www.npt-noli.com www.facebook.com/npt.noli N.P.T NOLI XERXE-RAHOVEC
Vizitoni faqen e biznesit tonë
nptnoli@hotmail.com Tregoje në hartë
0037744190557
https://www.facebook.com/pages/NpT-NoLi-/301074346597216
N.P.T NOLI
Leaflet
N.P.T NOLI
Traktor STEYR 8060 -82 I SHITUR 0 EUR
Traktor LANDINI 7880 DT -88 4X4 I SHITUR 0 EUR
AYDIN PULLUK 3X16 INCH RROTULLUES 0 EUR
KOSA ME TANIRA 145 & 165 CMM 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione