Publikuar: Maj 17 2022 02:36

Shes traktorin IMT 539 shum te rujtur

EUR

Publikuar: Maj 17 02:36
Shikime: 34
Traktori se bashku me rimorkio, pllugji, taniraqa dhe rrutlluese per sane.

Traktori eshte bler i ri nga familial jone, pra jemi pronaret e par dhe te fundit te tije. Traktori është me dokumente.

Traktorin shitet vetëm komplet me paisje, pra nuk ndahen paisjet veq e veq.

Traktori ka rreth 1000 ore pune dhe se nuk eshte i perpunuar ne motorr asnjeher.

Tel: +38344/728-824, viber dhe Wats Upp.

Qmimi komplet: 5900 euro!
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione