Publikuar: Maj 22 2022 02:12

bejme shitjen blerjen dhe ndrrimin e traktorav

Publikuar: Maj 22 02:12
Shikime: 11
bejem shitjen dhe blerjen dhe ndrrimin e traktorav tani posedoim 2 copa rakocica 65 si dhe 2 cpoa 539 te posedoim dhe 2 massey fergusan 135 po ashty dhe po ashty boim edhe shitjen dhe blerjen e mjetev bujqsore te ndryshme ju mirpret gani kadriu vranidoll magjistrale per podujev komun e prishtines
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione