Toma vinkoviq

1 350 EUR

Shitet nga: Nezir veseli 22 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet Toma Winkoviq me 1 rom dhe 1 pllug ngjendje t rregullt dhez n qels dritat funksionale per meshum tel: 049 468 694
Nezir veseli
049 468 694
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione