Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2021 09:56

Traktor MASSEY FERGUSON 6140 -96 4X4 I SHITUR

Publikuar: Sht 28 09:56
Shikime: 11
Marke : MASSEY - FERGUSON
Model : 6140 - 4
Viti i prodhimit : 21.08.1996
Motori : 4 Cilinder TURBO
Ore pune : 3500
Ftohja : Me Uje
Performanca : 66 Kw 90 Ps
Transmisioni : DYNASHIFT
Kabina : E Mbyllur me nxemje & radio dhe KLIME
Dimensioni i gomave të përparme : 440 / 65 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 540 / 65 R 34

Komenti : Hidraulik & Transmision para
Me KLIME
Shpejtesi Max : 40 Km/h

I SHITUR

ORARI I THIRRJEVE : 08:00 - 19:00


www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Përshkrimi i linkut

N.P.T NOLI

www.npt-noli.com 
www.facebook.com/npt.noli 
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione