Publikuar: Shk 09 2022 07:31

Massey Ferguson 240

Publikuar: Shk 09 07:31
Shikime: 2
Shes massey ferguson ne gjendje te rregullt teknike viti i prodhimit 1983 posedon kabinen dhe gomat 100% te reja
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione