Publikuar: Maj 25 2022 10:05 Duke shikuar aktualisht: 1

Massey Ferguson 255

EUR

Publikuar: Maj 25 10:05
Shikime: 3703
Duke shikuar aktualisht: 1
Shitet Traktori Massey Ferguson 255 ne super gjendje pa as nje defekt dhe i gateshum per punë
Traktori me lug 6300€ Pa lug 5300€
049 200 858
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione