shiten blet bej ndrrim me mjete bujqsore

90 EUR

Shitet nga: toni 25 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Modeli
135
shes 8 copa blet jon shum te mira dhe te shendosha bej ndrrim me mjete bujqsore lop dhe vjeta te interesuarit mund te kontaktoj edhe ne viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione