goma per traktor 12.4.28

150 EUR

Shitet nga: kastrati 15 Mar 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Modeli
135
hiten goma per traktor 12.4.28te firmes FULDA jan te hargjume mirpo jan shum te forta dhe nuk jan te demtuara mund te perdoren edhe per disa vite
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione