Shitet traktori Ferguson, i mirëmbajtur

0 EUR

Shitet nga: Ismail Syla 11 Shk 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
135
Shes traktorin “Ferguson”, shumë i mirëmbajtur, me dy palë goma, të jashtme dhe të brendshme, dy pëllugj, vllaça, rimokjo dhe disa elemente tjera përcjellëse. Çmimi shumë i volitshëm dhe i negociueshëm. Për më shumë më kontaktoni në këtë numër: 0 4 995 0444
Ismail Syla
0 4 995 0444
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione