Publikuar: Maj 13 2022 03:46

Shitet GRABUJA TE iMT es NDRRIM

EUR

EUR
Publikuar: Maj 13 03:46
Shikime: 21
SHITET GRABUJ PRODHIM I IMT/es MLEDHESJA ESHT NE GJENDJE TE MIR PO THUAJ E RE KEMI VLLAQA PLLUGJ ,PLLUG RROTULLUS TRANIRAQA SI DHE GREBUJ ME RRYPA ( BAJM EDHE NDRRIM )
PER MASHUM KONTAKT 044344493 +38349589654

-
-

GREBUJ GREBUJA GRABUJAT VLLAQ VLLAQAT PLUG PLLUGJ PLLUGJTE TRANIRAQ TRANIRAQAT KOS KOSE KOSA PRES LIDHS LIDHSE TRAKTOR MULTIKOLTIVATOR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione