Publikuar: Shk 10 2019 05:56

Same

Publikuar: Shk 10 05:56
Shikime: 90
Same leopard 90 me turbo 4x4 5000
Same leopard 85 4x4 5000
Deutz 7808 4x4 me ngarkus 5000
Renault me motorr perkins 4x4 me ngarkus 5000
Masej 285 4x4 5000
Masej 275 4x4 5000
Masej 174 4x4 5000
Masej 178 3800
Masej 158 me ngarkus 3500
Fiat. 550 3000 €
Ford 4000 major 2000 €
Deutz 6606 2500 €
2 par pllugj reptiles
1 motor masej 178
Dhe ni lug ngarkus.
Te gjitha ne gjendje te mir pune dhe te gatshem per pun.
Qmimi si pas marrveshjes.
Arsyeja e shitjes nderprerja e aktivitetit
Vib+41765775768

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione