Publikuar: Maj 03 2022 08:49

Shitet traktori Same Antares 130s

Publikuar: Maj 03 08:49
Shikime: 732
Shitet traktori 'Same Antares 130s'. Viti i prodhimit 1995, Same Ka 150ps. Po ashtu Same i Ka dy kordona nja prapa dhe një para dhe i ka 4 shpejtësi të kordonit , është gjithqka në gjendje të rregullt. Numrat kontaktues:. Viberi Kosovë +38344340587 dhe Viberi Itali +393898866048
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione