Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 25 2022 11:01

Traktor SAME RUBIN 150 -00 4X4

Publikuar: Pri 25 11:01
Shikime: 720
Marke : SAME
Model : RUBIN 150
Viti : 05.12.2000
Ore Pune : 5950
Motori : 6 Cilinder TURBO
Ftohja : Me Uje
Performanca : 110 Kw 150 Ps
Transmisioni : Gjys shpecie
Kabina : E Mbyllur me nxemje radio dhe Klime
Dimensioni i gomave të përparme : 540/ 65 R 30
Dimensioni i gomave të pasme : 650/ 65 R 38

Komenti : Hidraulik & Transmision Para
Shpejtesia Max : 40 Km/h
Aksi i pare : Ulje & Nhritje me vajORARI I THIRRJEVE : 08:00-22:00

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Përshkrimi i linkut

N.P.T NOLI

www.npt-noli.com 
www.facebook.com/npt.noli 
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione