Publikuar: Qer 20 2022 10:23

SAME 70 4X4

EUR

Publikuar: Qer 20 10:23
Shikime: 747
Shitet & Ndrrohet 📞📞 +383 44 852359📲
TRAKTORI SAME 70 4X4
Esht ne gjendje te rregullt ne te gjitha opcjonet
Ne motorr punon ekstrem mir 4x4 funksjonon 100%
Goma tmira hidrolik dhe menjaq asht shum mir nuk ka vrejtje posedon komandant per kiper
Bejm ndrrim me traktora dhe vetura etj
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione