Publikuar: Tet 22 2021 10:51

Traktor në shitje

EUR

Publikuar: Tet 22 10:51
Shikime: 1
Shitet shibaura 28 kuaj fuqi 4×4 turbo me frezë plug dhe rimorko në gjëndje pune të mirë shitet për arsye emigrimi
Cmimi 6500 lek i diskutushëm
Tel.0686936378
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione