shes sterpiksen dhe shpartitsen

400 EUR

Shitet nga: besnik 23 Nën 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
shes sterpiksen por nuk esht n gjendje perfekte nuk ka shtypje t mjaftushme dhe shes shparten n gjendje t rregullt per pun mund t kontaktoni edhe n viber +37745538267
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione