Fiat 780 DT

0 EUR

Shitet nga: Musa Haziraj 30 Dhj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Burim
Shitet Teaktori FIAT 780 DT 80 PS ose kual fuqi .. ne gjendje shum te mir pune posedon ngrohje gjat dimrit dhe ventilimin gjat veres per me shum informata na kontaktoni ne numrin 044 152 864
Musa Haziraj
044 152 864
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione