Traktori URSUS C 360

Shitet nga: Fadil 08 Tet 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SHITET TRAKTORI I MARKES URSUS C 360 NE GJENDJE SHUM TE MIR, FRENAT I KA TE REJA SI DHE VAJIN E FILTRAT I KA TE NDERRUAR .

MUNDESI NDERRIMI VETEM ME VW TRANSPORTER 4 PER PASAGJER RIMORK PER PUN.

Nr i kontaktit 044-243-302
Leaflet
Në fillim