Traktor FIAT/FIATAGRI 70-90 -91 4X4 U SHITT!!

Shpallja e kompanisë Shitet nga: N.P.T NOLI 23 Tet 21:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime


Marke : FIAT / FIATAGRI
Model : 70-90
Viti : 1991
Orë pune:-
Motori : 4 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 57 Kw 77 Ps
Transmisioni : I Thjesht
Kabina : E Mbyllur me nxemje dhe radio
Dimensioni e gomave të përparme : 13.6 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 16.9 R 34

Komenti: Posedon Digitronin per komandimin e sajlles


U SHITT!!

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
N.P.T NOLI
N.P.T NOLI
nptnoli@hotmail.com
0037744190557
N.P.T NOLI
0038649281626
Leaflet
Në fillim