Traktor imt 539

0 EUR

Shitet nga: enis 13 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes trakrorin 539 viti i prodhimit 1998, ka te kaluara 620 ore pune, traktori eshte tersisht ne gjendje te rregullt, punon shum mire , gomat i ka te reja , per me shum mund ta shihni ne foto dhe te me kontaktoni ne telefon.

Leaflet
Në fillim