Massey Ferguson 135 Pirungritës

6 800 EUR

Shitet nga: kolgeci 03 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Traktori eshte ne gjendje shum te mir ,eshte i ardhur nga zvicrra me dokumente te rregullta , me gjith rimorkion e plehut dhe ben ngarkim-shkarkimin e plehut me hidraulik special per me shum info:049321917...
kolgeci
049321917
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione