Publikuar: Pri 04 2018 08:36

Bejm instalimin e traktorave dhe mjeteve bujqesore

Publikuar: Pri 04 08:36
Shikime: 9
Kryejm instalimin e traktorave si dhe te te gjitha mjeteve bujqesore ne ter komunen e malisheves . te interesuarit le te therrasin ne ket numero 044-778-265
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione