Publikuar: Shk 05 2022 08:42

Shitet traktori Renault

Publikuar: Shk 05 08:42
Shikime: 23
Shitet traktori 4x4 Renault 133.14 ~~123 pes.
Traktori esht ne gjendje shumm tmir,servisin e kryer igatshum per pune dhe nuk e don as nje investim.
Posedon librez dhe esht i regjistruar.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione