Bager volvo

8 500 EUR

314 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Shaban Sot 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 314 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Deçan
Makina
Makina ndërtimi
Shes volvo ne gjendje te mir dhe te gatshme per pun peshon 13ton , është e ardhur nga zvicrra për me shumë informata dhe interesim per blerje na kontaktoni ne viber.+41794195483
Leaflet
Në fillim