ATLAS COPCO KOMPRESOR XAS 55.65.66.67.76.97

0 EUR

Shitet nga: ledion trans 17 Nën 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
te sapo ardhur kompresor te ndryshem te markes atlas copco kompresoret kan ardhur nga zvicra jan te viteve te ndryshem dhe modele te ndryshem me pak ore kemi dhe matrapik dhe martela te ndryshem me baromina me gjatesi te ndryshme gjithashtu disponojm dhe raketa per shpuarje horizontale makinerit ndodhen ne struge maqedoni menjher pas kifirit ne qafthan munt tua bejm
eksport makinat jan me dokumenta te regullta tel viber watsap 0038971911701
ledion trans
0038971911701
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione