Shneka, pullman, rotor & stator

82 EUR

97 EUR

Shitet nga: Bujar Ademi 25 Nën 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Rotor & Stator D6-3 22L perdoret ne makina e suvatimit per materilet gips dhe mallter. Cilesi e garantuar. Mbi 3000 metra mallter ose mbi 5000 metra MP75.
Ky cmim vlene deri ne hargjimin e sasis.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione