Krana (VINQA) - Shitje\Qera - ''POTAIN KRAN''

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: POTAIN - KRAN 01 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
BEJME SHITJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE KRANAVE SI : POTAIN , SIMMA , FM , CATTANEO , RAIMONDI , COMEDIL , MM , ETJ…
TRANSPORTIMI I KRANAVE BEHET KRYESISHT NGA ITALIA , SI DHE KRANAT JAN TE GATSHEM 100% PER PUN …
KRANAT POSEDOJN ZINGJIR , PIRUN , KORP , DHE RADIOKOMAND.
PO ASHTU BEJME EDHE SHITJEN E KOMANDAV.
GJENDEMI NE VRAGOLI AFER POMPES ''AL PETROL''
PER ME SHUM INFO:
Tel 044/664-751
Tel 044/247-281
Viber +393294011062
Web- https://www.facebook.com/potain.kran97
JU MIREPRESIM
POTAIN - KRAN
044-247-281
Në fillim