Publikuar: Shk 18 2017 01:12

kompresor airi

EUR

Publikuar: Shk 18 01:12
Shikime: 24
Kompressor airi me Hillti shum pak esht i perdorun ka 70 metra gyp te airit kompresori ka vetem 230 vor Pun esht Praktik qmontohet nga karroca dhe me pes persona e dergon ku te duash qmimi 2400 Euro bej edhe kompenzim
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione