Shitet betonierka dhe dizhalica

0 EUR

Shitet nga: Afrim 23 Gush 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet betonierka shum shum e ruajtur me zhurm 86db italiane po ashtu edhe dizhalica e pa perdorur.
Arsyeja e shitjes mosperdorimi .
Perndryshe i lumi aj qe i merr.
Qmimi sipas marrveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione