Dumper 4x4, viti 2004 , i sapoardhur nga zvicra

0 EUR

Shitet nga: miri 26 Maj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shitet Dumper 4x4, viti 2004, i sapo ardhur nga zvicra, ne gjendje shum te mir teknike, sii ne motor dhe Hidraulik. Esht i kompletuar me drita me sinjale, me servis te kryer . Gomat gati te reja. Esht i doganuar. Per me shum shihni fotot ose mundeni me ardh me pa , me provu, pa asnje problem ne Prizren. Numri per info: 044/049/180683.
Leaflet
Në fillim