Kamionet Dupllak Iveco Daily 35c13 me Kran

Shitet nga: PRIVAT Dje 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 221 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shitet Kamioneta Dupllak me Kran Iveco Daily 35c13

Viti i Prodhimit: 2002
Lenda djegese: Naftë
Marshi: Manual
Kubikazha: 3.0
Kilometrazha: 186 mij KM Te Garantuara
Liber Servisi + 2 qelsa
Kran 1500Kg 2 dalje
Sanaku 3.5 Metra
Goma te reja
I sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje te rregullt Pune.


!!!Ndrrim nuk Bëjmë!!!


Çmimi: 6.000 Euro


Kontakti:

044 71 94 95
049 71 94 95
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim