Iveco daily shlep

Shitet nga: Amir Sot 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 332 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
iveci shlep i ardhur nga ch 2004 i doganuar me 1 vit regjistrim winqin me komand ndrrim i mu dshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim